• Przedłużenie Great Lenghts

    Pasemka Great Lenghts wykonane są z 100 % naturalnego włosa. Do produkcji stosowany jest wyłącznie naturalny, zdrowy włos, który nigdy przedtem nie był poddawany procesom chemicznym typu farbowanie czy trwała. Dokładna selekcja włosów przy ich zakupie przez firmę Great Lenghts zapewnia zachowanie zewnętrznej osłonki włosa, która jest bardzo ważna dla późniejszej jakości pasemek. Własne punkty pozyskiwania włosów według norm jakości Great Lenghts zapewniają pozyskiwanie surowca o stałej, najwyższej jakości.

    Pasemka Great Lenghts występują w długościach : 20, 30, 40 , 50 ,60 cm.  W palecie barw znajduje się blisko 50 kolorów włosów : od klasycznych naturalnych do ekstrawaganckich modnych kolorów Crazy, Pastel i Jewel. Na specjalne okazje i nie tylko , Great Lenghts oferuje pasemka z kamykami Svarowskiego :srebrne, złote i czerwone.

    Pasemka Greta Lenghts łączone są z włosami klientki za pomocą specjalnego złącza, który jest aktywowany za pomocą maszyny na ciepło – GL 3200. Urządzenie to zapoczątkowało standard w dziedzinie przedłużania włosów.

    Ponad 25 000 autoryzowanych salonów Great Lenghts na całym świecie  to sukces potwierdzający filozofię firmy, której nadrzędnym celem są w pełni zadowoleni klienci, dlatego też przy sprzedaży pasemek Great Lenghts nic nie jest pozostawione przypadkowi.  Dzięki głosom klientów firma Great Lenghts Polska w 2007 roku  za przedłużanie i zagęszczanie włosów otrzymała nagrodę w postaci certyfikatu „Najlepsze w Polsce”.

    Pasemka Grat Lenghts to spełnienie marzeń o dowolnej fryzurze – szybko i bezpiecznie!