• Koloryzacja MAJIREL

  Dzięki zaawansowanej technologii MAJIREL stosowanej przez Twojego fryzjera - eksperta w dziedzinie koloryzacji - Twój kolor włosów zyska nowy wymiar. Majirel tworzy koloryzację absolutną: piękne, mocne, błyszczące włosy oraz doskonały, intensywny, trwały kolor. Majirel zapewnia Twoim włosom piękno i pełną ochronę! Zaawansowana technologia i magiczne połączenie 3 wartości absolutnych:

  Zindywidualizowany kolor

  Dzięki doskonale zrównoważonej gamie kolorystycznej Majirel tworzy świat bogatych, głębokich, intensywnych i trwałych odcieni, pełnych niezwykłego blasku. Dodatkowo gwarantuje doskonałe 100% pokrycie siwych włosów. Nieskończone bogactwo odcieni Majirel pozwala na nieograniczoną kreatywność w dziedzinie koloryzacji i każdorazowe dostosowanie rezultatu do indywidualnych potrzeb klientki. Majirel spełnia wszystkie pragnienia w kwestii koloru włosów!

  Intensywna pielęgnacja

  Głęboka regeneracja. Krem koloryzujący Majirel prezyzyjnie i intensywnie pielęgnuje włókno włosa za pomocą dwóch składników odżywczo regenerujących INCELL i IONENE G, które długotrwale wzmacniają i chronią każdy włos podczas zabiegu koloryzacji oraz pomiędzy kolejnymi zabiegami. Rezultat: włosy są zdrowsze i wzmocnione od wewnątrz, ich równowaga jest zachowana od nasad aż po końcówki, a powierzchnia włosa staje się gładka i błyszcząca.

  Poprawa stryktury włosów. Po zastosowaniu kremu koloryzującego Majirel włosy zwiększają swoją objętość, stają się bardziej sprężyste i pełne energii. W dodatku są bardziej zwarte, silniejsze, jedwabiście gładkie, łatwo się rozczesują i układają.

  Bezpieczeństwo. Kolor u profesjonalisty

  To gwarancja pięknego i trwałego koloru, bezpieczeństwo i zaufanie, dzięki którym koloryzacja włosów jest czasem relaksu i wypoczynku.

 • Koloryzacja DIACOLOR

  Richesse de Diacolor to nowa odżywcza koloryzacja ton w ton bez amoniaku. Pielęgnuje i osłania włókna włosów, zapewniając im długotrwały połysk. Rezultat: naturalnie lśniące włosy, subtelne kolory.

  Hi. Richesse to nowa odżywcza koloryzacja delikatnie rozświetlająca bez amoniaku. Pielęgnuje i osłania włókna włosów, zapewniając im długotrwały połysk. Rezultat: naturalny, głęboki kolor, wibrujące refleksy.

  Kompleks IONENE G + INCELL z olejkiem z pestek moreli działa wzmacniająco na głębokie struktury włosów koloryzowanych, a także wzmacnia spoiwo międzykomórkowe. Rezultat: barwniki znacznie lepiej osadzają się na włóknach włosów, zapewniając dogłębną pielęgnację i długotrwały efekt.

  Cząsteczki oleiste odbudowują we włóknie włosa zapasy odżywczych lipidów, nie obciążając go przy tym. Tworzy wokół włosa miękką otoczkę, pozostawiając go delikatnym i lekkim. Polimer powierzchniowy powleka powierzchnię włosów, tworząc pięknie lśniącą osłonę, która nie tylko odbija światło, ale również stanowi powłokę chroniącą włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, zwłaszcza przed osadzaniem się wapnia z wody.

  Zalety Richesse to:

  • kolory, które nie naruszając naturalniej bazy subtelnie ją podkreślają
  • brak widocznych odrostów, naturalny efekt koloryzacji
  • kremowa konsystencja i ładny zapach produktu
  • szybka aplikacja i krótki czas trzymania (tylko 20 minut)
  • bogaty wachlarz usług - różnorodność zastosowań.
 • Koloryzacja INOA

  Profesjonalna farba do włosów bez amoniaku o konsystencji żelu ,w której amoniak zastąpiony został substancją zasadową.

  Inoa to najnowszy system koloryzacji stworzony przez firmę L’oreal Professionnel. Nie zawiera amoniaku – nie ma przykrego zapachu, nie podrażnia skóry głowy dzięki czemu zabieg koloryzacji staje się prawdziwą przyjemnością.​

  Gwarantuje świetne krycie, niespotykaną trwałość koloru oraz doskonałą kondycję włosów dzięki systemowi ODS – Oli Delivery System z wysoką zawartością olejku. Pomaga zachować naturalny poziom lipidów i aminokwasów włókna włosa. Włosy pozostają miękkie w dotyku i gładkie jak przed koloryzacją.​Zapewnia pokrycie do 100% siwych włosów, jednolity kolor od nasady aż po same końce.

  Bardzo bogata paleta kolorów!